צילום אווירי

סרטוני תדמית | מעקב פרוקטים | צילום תשתיות | צילומי נוף

שירותי צילום אווירי מרחפן

ilanDrones מספקת שירותי צילומי אוויר מרחפן למגוון מטרות מסחריות ופרטיות ברישיון רשות שדות התעופה, עם ביטוח תעופה אווירית ורישיון הטסה מורשה. ניתן לקבל שירותי צילום מרחפן גם וידאו וגם סטילס במגוון איכותיות וגדלים בהתאם למטרת הצילום, כמו כן ניתן להזמין צילום למספר שעות או ליום צילומים שלם . היתרון של סוכנות דיגטלית מלאה הינה הבנה מוקדמת לסוגי הצילום השונים בין אם זה צילום למטרות תדמית או אם זה למטרות תיעוד או נכסים דיגיטלים כגון פייסבוק או אינסטגרם, וכבר מהשלב הראשון להציע ללקוח מה סוג הפורמט שמתאים לו , ניתן כמובן לשלב צילום קרקעי במקביל .
רתא.png

שירותי צילום אווירי מרחפן לאדריכלים

אין כמו צילום אווירי של הפרויקט שלך, בין אם אתה האדריכל או הלקוח, בתחילת הבניה, בנקודות בדרך ובסיום. בין אם אתה זקוק לאישורים, הצגה של סטטוס התקדמות הפרויקט או הצגתו בסוף ללקוח, צילומי אוויר מרחפן מסייעים לך להעביר את המצב בשטח ללקוח . לעתים מבט נוסף של מזווית עילית מסייע לך בקבלת החלטות בשטח, יציקות, בניית גג, כל אילו ועוד הם בגבהים שאינם מאפשרים לך לראות את התמונה הכוללת  . סוגי הצילום המתאימים הינם : צילום אלכסוני ואנכי סביב ומעל הפרויקט.

מעקב אווירי אחר התקדמות בניה

פרויקט בניה הינו פרויקט מורכב, מתמשך הכולל בתוכו אלמנטים רבים שיש להתחשב בהם, קבלנים, יזמים, ציוד צמה, חשמלאים ועוד. בין אם מנהל הפרויקט, אנשי השיווק או המנהלים, כולם זקוקים למידע עדכני מהשטח לגבי קצב ההתקדמות, השלמות ותאימות מול לוח הזמנים. צילומי רחפן לכל אורך הפרויקט מאפשרים לכל הגורמים להגיע לפגישות מעודכנים, עם תמונות ומידע מהשטח מכל זוית אפשרית של הפרויקט . פרויקט שתועד מתחילתו מאפשר גם לצוות השיווק להראות ללקוח תמונות מרגשות של בנית הנכס בצורה מקצועית עם הרבה ניסיון  . סוגי צילום אפשריים  : צילומי רחפן : צילום אלכסוני ואנכי . צילום סטילס של פנים המבנה .

צילום אווירי של ציוד כבד בעבודה

צילומי אוויר של ציוד כבד בעבודה, משאיות, משאבות בטון,מקדחים, בולדוזרים ועוד, הם חלק בלתי נפרד מכל פרויקט תשתיות או בניה, אך ברוב המקרים לא מציגים אותם במסגרת הפרויקט . צילומי אוויר של הציוד מאפשרים לחשוף את הציוד ללקוחות אפשריים, להראות את היכולות, ולראות את הכלים מזויות נוספות

צילום אווירי לשיווק ומכירות

כיום כל איש שיווק יודע, למתחרים יש את אותם הכלים, אין סודות ואין יתרונות משמעותיים, המטרה היחידה הינה בידול, יצירת קשר ארוך ומשמעותי עם הלקוח ומתן ערך מוסך מעבר לנקודת המכירה . לכן בניית קשר עם הלקוח והפיכתו מלקוח קר ללקוח מתעניין היא המטרה. צילומי רחפן מאפשרים להציג ללקוח באופן רציף ומתמשך , מדי שבוע או חודש, תמונות של הפרויקט, חוויות והתקדמות ובכך ליצור ערך משמעותי וחדירה מהירה יותר לשוק  . את צילומי האוויר אפשר להעלות באופן רציף למדיות החברתיות השונות כדוגמת פייסבוק ואינסטגרם או ליוטיוב ומנועי החיפוש  .

צילום אווירי לתמונות נוף

צילום תמונות נוף מהאוויר לכל מטרה, שומרי מסך, אתרי אינטרנט , תוכן דיגיטלי, שיווק ומכירות, כל אילו ועוד זקוקים למדיה דיגיטלית, הרחפן מאפשר לקבל תמונות נוף מהאוויר בזויות והיבטים עוצרי נשימה שיתאימו לכל צורך ומטרה, ימשכו את העין ויגרמו לצופה להתרגשות