תכנים למדיה דיגיטלית

מעוניין להעלות קמפיינים ?   זקוק לתמונות ? לדף אודות הארגון ? עמוד פרסומי ? אנו נייצר עבורך דפים לפרסום עם מידע רלוונטי עבור הקמפיין, המוצר או הארגון , תמונות מקוריות ללא הפרת זכויות יוצרים, הוספת טקסטים רלוונטים למטרה, ניתן להוסיף רשימת יתרונות,קריאה לפעולה ועוד. חשוב שהדף לא יכיל עודף טקסט, יפנה לקהל רלוונטי, יהיה ברור ויקרא לפעולה  .

מיתוג

רוצה להעלות מחירים ? לגרום לקהל לקנות ממך ? לבחור בך ? הפתרון לכך הוא מיתוג, בלי מיתוג הקהל שלך יבחר בך רק בגלל מחיר זול, אבל עם בניית קשר בין הלקוח למוצר או השירות, הלקוח ירצה אותך ולא ישנה לו המחיר. לבנות לעצמך או למוצר שם לוקח זמן, מחקרים מראים שרק אחרי שבעה פעמים שלקוח רואה מותג מסויים הוא ירכוש אותו  . לכן מותג צריך לבנות לאורך זמן, בלי לנסות למכור , צריך לתת ללקוח ערך מוסף ובבוא העת לתת לו הצעה אטרקטיבית .

מכירות

רוצה להעלות את המכירות של השירות או המוצר שלך ? פרסום המוצר או השירות בעמוד הראשון בגוגל יביא אותך לתוצאה הרצויה . בניית משפך שיווקי, שיביא את הלקוח שלך ממצב קר ולא מתעניין למצב של קונה, הצגת המוצר כמה פעמים ללקוח במגוון אתרים במטרה לשכנע אותו לקנות . לאחר שהלקוח נכנס בפעם הראשונה לאתר או לדף העסקי , הוא יחשף למוצר או השירות עוד מספר פעמים בצורה נעימה וחוויתית על מנת לשכנע אותו לקנות במידה והוא לא רכש כבר קודם  .