בניית אתרי אינטרנט

אתרי תדמית | בלוגים | חנויות וירטואליות

בניית אתרי תדמית

בניית אתר לפרסום שירות או מוצר עבור לקוחות פוטנציאליים או גיבוי פגישה . האתר נבנה מותאם אופטימיזציה למנועי חיפוש, עם ביצועי מהירות גבוהים ללא פשרות, עם עיצוב ומושך עין לפי מילות חיפוש מוגדרות מראש כל אילו יאפשרו לכם להופיע בראש החיפושים , ולהגדיל את החשיפה שלכם ללקוחות. כמו כן ניתן לקבל שירותי תוכן, צילום תמונות מקוריות , שיווק דיגיטלי ועוד...

בניית בלוגים

בניית בלוגים מבוססי וורדפרס מינימום התערבות של מתכנת ויש לך אתר עם כוח אמיתי לשנות את העולם, מנועי החיפוש נותנים עדיפות לבלוגים איכותיים שנותנים מענה למגוון תחומי עניין וסיקור. לאחר הקמת התשתית הראשונית, כל מה שנותר למפעיל הבלוג הוא רק לפרסם תכנים (טקסטים ותמונות) במגוון עצום של נושאים, תוך פרסום התכנים בכל סוג מדיה אפשרי . חשוב להבין שבמסגרת הקמת תשתיות הבלוג חשוב לדאוג למספר נקודות מרכזיות  : גיבוי, אבטחת מידע, אופטימיזציה, כל אילו תוספים חינמיים וחשוב להתקינם כבר בהתקנה הראשונית, בלוג שהתקין את התוספים הנדרשים, נמצא במקום הרבה יותר בטוח .

בניית חנויות וירטואליות

בניית חנות וירטואלית ווקומרס מבוססת וורדפרס , הינה הדרך הקלה ביותר כיום למכור מוצרים באינטרנט ולהגיע לקהל רחב של לקוחות מפולח לפי מגוון ערוצי הפרסום והשיווק . החנות מגיעה עם אפשרויות להציג מוצרים, להציע מבצעים על בסיס קבוע או בצורה זמנית לאפשר עגלת קניות ובסיס לביצוע סליקה(החיבור עצמו לחברות הסליקה נפרד מהמערכת). כדאי לבצע תכנון מוקדם,של מלאי החנות, בניית תשתית אבטחת מידע וגיבוי מתאימה וכמובן עיצוב מושך עין .